Димитър Димитров - Херо остана частично удовлетворен от победата на Берое срещу Славия с 2:0 в София. Той иска повече постоянство в играта на своите възпитаници:

Берое надигра категорично Славия в София и излезе на второ място

"Белите" заиграха едва, след като изоставаха с два гола

"Успяхме да си отбележим някои сиутации, но чистите ги изтървахме. Особено това на Еривалдо и засадата на Кукула. Отчасти съм доволен.

Имаше моменти, когато предоставяхме инициативата. Заслужено победихме.

Не може да се говори за недовлство. Влязоха футболисти, които не са готови. Те пропуснаха. Това е част от играта.

Ние се опитваме да играем така. Понякога успяваме. Искам това да е постоянно. Все още имаме бели петна в организацията.

Опитваме се да печелим и да се надиграваме. Пропуснахме срещу ФК ЦСКА 1948 и срещу Ботев (Пловдв). Головете на Тошко ни лишиха от победата.

Трите гола ги допуснахме в едно полувреме. В девет полувреемна не допуснахме гол.

Тази година отборите са доста равностойни. Всичко зависси от настройката и от шанса. Отборът на Илиан е много силен", сподели частично удовлетвореният от мача Димитър Димитров.