Димитър Бербатов отново се появи в игра за Берое. Нападателят взе участие в контролата на старозагорци срещу Анортозис в Банско. Той обаче получи контузия в самото начало на срещата и в 12-та минута бе сменен от Иван Минчев.

Снимка 359873

Източник: topsport.bg

Бербатов поддържа форма със старозагорци на лагера им в планинския курорт.

Бразилец е седмото ново попълнение на Берое

Заралии взеха Вандерсон

Спорът между двата тима завърши без победител - при резултат 1:1.

Кипърците откриха резултата чрез Качарава в 47-ата минута, а Меска изравни с първия си гол за старозагорци в 79-ата минута.

В 66-ата минута двата отбора си спретнаха масово меле, заради което мач не се игра в продължение на пет минути, след което Боби Цонев и Дуглао бяха изгонени.

Анортозис поведе в резултата в 47-ата минута. Камен Хаджиев увисна след центриране в наказателното поле и Качарава вкара за 1:0.

Борислав Цонев взаимодейства с Александър Василев в 65-ата минута, втория стреля, но изпрати топката на сантиметри над напречната греда в аут. Минута по-късно се стигна до грозни сцени на терена. Дуглао се спречка с Борислав Цонев, след което в мелето се включиха и други футболисти. В крайна сметка съдията изгони с директени червени картони Дуглао и Цонев. След това бразилецът си позволи да ритне в гърба халфа на Берое, което още повече нажежи обстановката.

Мачът бе прекъснат за около пет минути. В крайна сметка двамата треньори направиха смени и на мястото на Цонев в игра се появи Алфредо Мартинс, който направи своя неофициален дебют за Берое. Бразилецът пропусна първите две контроли на старозагорци от лагера в Банско заради контузия.

Берое успя да изравни резултата в 79-ата минута, когато Меска отбеляза своя първи гол с екипа на старозагорци. Алфредо Мартинс отне топката и попададе към Иван Минчев. Той изведе Меска сам срещу вратаря на Анортозис, който оформи крайното 1:1.