Берое претърпя първа загуба на словенска земя с 1:2 от Динамо /Тбилиси, Грузия/. В 6 -тата минута зелено-белите създадоха първата опасност пред вратата на Динам”, след като Елио Мартинс засече топката с глава, тя се удари в горната греда и излезе в аут.

В 12-тата минута Тодор Христов центрира от корнер, Мартинс надскочи защитата на грузинците, но топката отново срещна горната греда. 3 минути по-късно Елиаш Да Силва центрира остро към Антонио Ливраменто с глава, удари коженото кълбо, което мина над вратата и не успя да открие резултата.

Противно на очакваното в 25 –та минута Папава от Динамо вкара за 1:0, но остана съмнение за засада. В 33-тата минута за трети път Мартинс нацели горната града със силен шут от 25 метра.

След подновяване на играта в 48-та минута Ягуе от Динамо покачи на 2:0. В 65-та минута Тодор Христов бе заменен от Иван Горанов. В 68-та минута Давид Каядо напредна по лявото крило и центрира към Мартинс, който насочи с глава топката и тя влезе в мрежата за 1:2.

Последната възможност за беройци дойде в 81 –та минута, когато Каядо подаде на Мартин Райнов, който шутира, но вратарят на грузинците спаси.

Така Берое загуби с 1:2 от Динамо.

Стартов състав на Берое: Кирил Акалски, Педро Еудженио, Димитър Везалов, Владимир Зафиров, Веселин Пенев, Алберто Лузейро, Елиаш Да Силва, Тодор Христов, Антонио Ливраменто, Давид Каядо, Елио Мартинс.