Берое победи с 3:1 Ботев (Гълъбово) в контрола, която се проведе на Спортна база "Берое". Милен Желев, Мартин Камбуров и Педро Еуженио се разписаха за старозагорци до почивката, а през втората част Рангел Абушев върна един гол за гостите.

Домакините откриха резултата в 18-ата минута. Рубен Бригидо стреля от границата на наказателното поле, Лагун изби топката, която попадна в Милен Желев и той вкара за 1:0.

В 40-ата минута Охене бе съборен от Радев в наказателното поле. Съдията отсъди дузпа, която бе вкарана от Мартин Камбуров за 2:0.

В продължението на първата част Берое организира бърза контраатака. Камбуров навлезе в пеналта на гостите и подаде на Педро Еуженио, който не сбърка за 3:0.

В 54-ата минута Рангел Абушев вкара за 3:1 след двойно с Иван Винков.

През втората част Александър Томаш даде шанс за изява на няколко играчи от отбора до 19 години на Берое.

Берое: 12. Душан Перниш (46′ - 23. Георги Аргилашки), 3. Милен Желев (46′ - 13. Емин Ахмед), 5. Павел Виданов, 6. Иван Иванов (46′ - 90. Радослав Калчев, - 78′ - 91. Валентин Иванов), 20. Матеус Леони (46′ - 28. Веселин Пенев), 4. Карлос Охене, 16. Марко Адамович (64′ - 7. Руси Чернаков), 10. Борислав Цонев (46′ - 71. Антон Карачанаков), 18. Рубен Бригидо (64′ - 24. Никола Гавов), 77. Педро Еуженио (78′ - 26. Костадин Пеев), 9. Мартин Камбуров (46′ - 21. Серджиу Негрут);

старши треньор: Александър Томаш

Ботев (Гълъбово): 1. Хюсеин Лагун, 69. Ивайло Ангелов, 45. Исус Ангелов, 5. Цветелин Радев, 6. Аспарух Смилков, 11. Светослав Читаков, 10. Емилиян Зотев, 15. Иван Цачев, 77. Димитър Видев, 19. Рангел Абушев, 21. Георги Кирилов;

старши треньор: Людмил Киров