Берое надигра състава на Ботев (Гълъбово) в учебна игра на Спортна база "Берое". Срещата беше закрита за фенове и медии. Старозагорци се наложиха с 2:1.

Ботев откри резултата в 11-ата минута, когато Иван Винков проби по десния фланг и центрира в наказателното поле. Там топката премина през куп от играчи и попадна в Аспарух Смилков, който прати кълбото в мрежата с удар от близка дистанция - 0:1.

Три минути след почивката Конте намери Камбуров в наказателното поле и нападателят не сбърка, пращайки топката в мрежата - 1:1.

Берое подписа с Никола Маринов

Всички от старозагорския клуб пожелават на Маринов много успехи

В 58-ата минута Вандерсон овладя на ъгъла на наказателното поле и изпрати топката в противоположния горен ъгъл на вратата, отбелязвайки с красив удар - 2:1 за Берое. Шест минути след това Педро свали дълго подаване за Минчев, а халфът стреля атрактивно от въздуха. Топката обаче срещна напречната греда.

Това бе и последната по-сериозна опасност пред една от двете врати.

Берое - първо полувреме: Пламен Колев, Юлиан Ненов, Виктор Генев, Георги Ангелов, Ахмед Туба, Яя Меледже, Ибрахима Конте, Александър Цветков, Вандерсон, Рубен Бриджидо, Зоран Йосипович;

Берое - 2 полувреме: Иван Гошев, Милен Желев, Иван Бандаловски, Георги Ангелов, Юлиан Ненов, Яя Меледже (70′- Карлос Охене), Ибрахима Конте (65′- Петко Цанков), Иван Минчев, Вандерсон, Педро Еуженио, Мартин Камбуров;

Билети по 5 лева за Берое - Витоша, в деня на мача пропуските ще са на различна цена