Берое се наложи с 3:0 над Ботев (Гълъбово) в контролна среща, която се игра на Спортна база "Берое". Две попадения за заралии отбеляза португалецът Рубен Бригидо. През първото полувреме Берое бе по-активният отбор в мача и първи стигна до голова опасност още в 9-ата минута, когато Бригидо проби по фланга и намери Камбуров. Ударът на нападателя обаче бе отразен от вратаря.

Разкриха подробности за чужденците, които Херо ще тества в Берое

В началото на седмицата заралии обявиха, че ще тестват трима нови състезатели

Последваха два опасни изстрела на Минчев от дистанция, но стражът на гостите се справи. В 32-ата минута Минчев изведе чудесно Бригидо зад гърба на отбраната. Португалецът финтира вратаря и прати топката в мрежата - 1:0.

Шест минути след това Вандерсон направи отличен пробив и отправи опасен удар, но топката срещна гредата. Три преди края на полувремето след добра атака за Берое Ненов отправи опасен удар по диагонала, но стражът изби. Топката попадна в Камбуров, който също стреля, но на сантиметри от гредата.

Темпото през втората част определено спадна, а гостите създадоха три-четири опасни положения пред Колев, но вратарят се намеси отлично. В 72-та минута един от чуждестранните играчи на проби удвои резултата след много силен и точен удар от около 30 метра.

Седем минути преди края на срещата отново Бригидо оформи крайното 3:0, след като завърши отлична бърза атака за своя тим.

Димитър Димитров прати Чиликов на обиколка за нови попълнения из Европа

Херо прати Чиликов на обиколка из Европа, очакват се голям брой нови футболисти в Берое