Нападателят на Берое - Алиун Фал по всичко изглежда, че няма да бъде в състояние да вземе участие в предстоящото домакинство срещу Черно море от третия кръг на efbet Лига, пише "Тема спорт". Двубоят е в събота от 21:00 часа под Аязмото.

Фал получи контузия при успеха с 3:2 като гост над Пирин (Благоевград) от втория кръг на шампионата. Нападателят бе принудително заменен в средата на второто полувреме.

След направените му изследвания е станало ясно, че Фал има нужда от почивка, за да се възстанови от контузията, и ще пропусне двубоя срещу Черно море.

Добрата новина за старши-треньора Петър Колев е, че ветеранът Мартин Камбуров, който донесе успеха над Локо (София) на старта, ще е на линия. Той пропусна визитата на "орлетaтa" заради наказание. Той получи червен картон в 81-ата минута на срещата с червено-черните.

Берое пусна в предварителна продажба билетите за мача с варненци. Те са по 8 лева, но в деня на срещата ще се продават по 10 лева.