Берое проведе извънредна учебна игра вчера. Заралии срещнаха третодивизионният Розова долина на базата си, пише "Тема Спорт". "Зелено-белите" пбедиха тима от Казанлък с 2:1. Воденият от Николай Киров-Белия отбор стигна до успеха след обрат.

Розите поведоха през първото полувреме след точно изпълнен фаул на Ахмед Сюнетчиев. Вратарят на заралии Иван Гошев не се намеси по най-добрия начин и носи вина за попадението.

Берое пуска билети по 2 лева с цел събуждане

Целта е да се помогне на клуба и да се събуди беройската общност

След почивката домакините вдигнаха оборотите. След удар на Денислав Станчев вратарят на Розова долина изби, но младият централен нападател Васил Василев реализира при добавката.

След това след асистенция на албанеца Мара точен бе самият Станчев. Мара, Спас Георгиев и Ламбулич единствени останаха на терена през целия спаринг. Белия заложи повече на резерви и футболисти от втория състав, където са главно юноши на тима. В тима бяха Атанас Йорданов, Дамян Йорданов и Никола Минков.

В стартовия състав е бил и млад играч, който е от школата на сторзагорци, но за последно е бил в Септември София. В събота заралии гостуват на Ботев Пд в Битката за Тракия.