Тонислав Йорданов отстъпва мястото си на Калоян Кръстев.

51′

Жълт картон за Тонислав Йорданов.

48′

Импулс в играта на Пирин! Определено почивката се е отразила благоприятно на подчинените на Христо Янев, които създадоха опасно положение. Димитър Тонев с изпълнениет от границата на наказателното принуди Иван Караджов да прави спасяване.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

КРАЙ НА ПОЛУВРЕМЕТО! Шанс за Пирин! "Орлетата" бяха много близо да възстановят паритета в края на първото полувреме. Топката бе центрирана коварно в наказателното поле, където се получи карамбол, предизвиквайки смут в защитата на Берое, ала никой играч на благоевградчани не съумя да я засече.

34′

Полузащитникът Уерди Мара добре залъга съперник, за да отправи силен, но неточен изстрел.

32′

Спокойни минути към този момент. Футболистите на Пирин изпитват затруднения в изграждането на атаки.

Снимка 616305

20′

Възпитаниците на Николай Киров установиха тотална доминация в притежанието на топката и не допускат опасни положения пред вратата на Иван Караджов.

10′

Владеене на топката: Берое: 84%, Пирин: 16%.

2′

ГООЛ ЗА БЕРОЕ! Домакините стартираха срещата по възможно най-добрия начин, след като успяха да оползотворят първата си атака. Халфът Симеон Mечев се оказа на правилното място, когато при удар стражът на гостите Янко Георгиев се намеси неубедително, а кълбото попадна в аса на "заралии", който от близка дистанция нямаше как да сгреши.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА!

73. Иван Караджов (в) 21. Янко Георгиев (в)
77. Божидар Пенчев

Закъсалите в класирането отбори на Берое и Пирин (Благоевград) откриват програмата на 28-ия кръг в efbet Лига днес от 15,15 часа на стадиона в Стара Загора, когато главният рефер Ивелин Занев ще даде първия съдийски сигнал.

Берое загуби важен играч за неопределено време

Сана Гомес се контузи срещу Левски

Заралии са на нетипичното за тях 12-о място със скромния актив от 24 точки и са в серия от две поредни загуби с по 0:1 съответно от Левски и Славия. Пирин е 14-и с 21 точки и ако не се изкачи в таблицата отива към бараж за оставане в елита.

Един успех ще ги отдалечи от тази съдба и затова мачът е решителен за благоевградчани. Пирин е без успех в последните си четири мача.

Играчите на Пирин (Благоевград) взеха по една заплата

Благодарение на приходите от последното домакинство на ЦСКА

За Берое аут за мача е защитникът Сана Гомес, който ще отсъства продължително. Наставникът на Пирин Христо Янев пък няма да разчита на Преслав Йорданов. В първия мач помежду си за сезона двата тима направиха 0:0 в Благоевград.