Турнир: Контроли Стадион: Зрители:
90′

Край на мача.

72′

Иса бележи за 2:0! Всичко в мача е ясно, ако някой се интересува от резултата на стадиона. Тържествата продължават!

55′

Димки, фойерверки, флагове и транспаранти - тържествената атмосфера безспорно е факт!

45′

Старт на вторите 45 минути.

45′

Куп промени и в двата тима. Почти всички футболисти на терена са различни, в сравнение с тези от първата част.

45′

Почивка.

42′

ГОЛ за Берое! Елиаш се разписва от близка дистанция за 1:0!

35′

Мачът се играе съвсем сериозно, "шоу" елемент за момента липсва. Двата тима изглеждат амбицирани да победят опонента си.

30′

Божинов пада в наказателното поле и претендира за нарушение, но преди това е била маркирана засада.

18′

Андонов стреля от свободен удар, топката не попада в целта.

15′

Петър Хубчев не е на стадиона в Стара Загора, където Берое отбелязва 100-годишнината си днес. "Зелените" играят приятелски мач срещу Партизан, но бившият треньор на тима не е на трибуните.

Въпреки това, по време на тържествената програма на стадиона преди началото на мача, при всяко споменаване на името на Хубчев, феновете бурно аплодираха специалиста.

2′

Над 10 000 зрители на стадиона в Стара Загора!

1′

21. Станислав Костов 20. Саша Лукич

Футболен клуб Берое навърши 100 години на 06.05, а днес отбеляза юбилея си с приятелска среща със сръбския Партизан.

Шампионът на България от 1986 година отпразнува юбилея си по специален начин. Тържествата под Аязмото започнаха в 18:00 часа, като по време на празничната програма на стадион "Берое" бяха наградени редица заслужили футболисти, треньори и деятели.

Точно в емблематичния за старозагорци час 19:16 пък бе даден първият съдийски сигнал на мача с "гробарите”, където играят и българите Валери Божинов и Иван Бандаловски.

Входът за двубоя довечера беше свободен за феновете.

Старозагорци зарадваха феновете си с успех с 2:0, след попадения на Елиаш и Иса.

На почивката и двата състава смениха почти всички налични свои състезатели, а с течение на мача те опитваха и любопитни трикови изпълнения, в опит да вкарат "шоу" елемент в срещата.

Така или иначе победата беше факт, а Валери Божинов и Иван Бандаловски играха в срещата с българския опонент, като нападателят остана на терена за тима от Белград до последния съдийски сигнал.

Точно преди 30 години Берое става шампион на България за първи и единствен път в своята история. През 2010 пък за първи път вдигна и трофея от турнира за Купата на България, който дублира три години по-късно срещу Левски след дузпи.

В добавка към отличието, воденият тогава отбор от Петър Хубчев печели и Суперкупата на страната срещу Лудогорец.

На международната сцена феновете на Берое ще помнят вечно паметните успехи над Атлетик (Билбао) с 3:0 и Ювентус с 1:0.