След четвъртата за сезона загуба на Берое, която дойде срещу отборa на Ботев Пловдив в Коматево, ръководството на клуба сериозно обмисля варианта да отправи покана към безработния в момента Любослав Пенев, разкри "Тема Спорт". Пред доскорошния треньор на ЦСКА, стои и опцията да се завърне начело на Царско село, които също се представят неубедително този сезон.
Играта на старозагорския тим бе подложена на жестока критика през миналата кампания, но ръководството реши все пак да гласува доверие на Петър Колев. Той успя да класира отбора в първата шестица, макар и с незапомняща се игра.
След вчерашния провал срещу отбора от Коматево, обаче, привържениците на Берое са категорични, че е време Колев да си ходи. Междувременно треньорът обясни отсъствието на Камбуров от срещата: "Камбуров игра преди три дни, емоционално и физически се изчерпа. Той бе зает с предавания, интервюта и изобщо смятам, че това бе правилно решение за него."
zelena-disciplina
на 19.09.2021 в 13:35:42 #5Берое трябва да са луди,за да наемат тоя ненормалник за треньор
И то при положение,че има куп свободни треньори със съвсем прилична визитка - Стойчо Стоев, Радуканов,Митко Васев,Росен Кирилов,Краси Балъков.
OrangeHog
на 19.09.2021 в 10:17:19 #4Тоя който и да го наеме ще е публично футболно харакири
Умря мантрата, че е тренер. Навсякъде първите месеци върви и посе го намразват здраво.
Като си тъп е завинаги.
Bloody_Sword
на 19.09.2021 в 08:44:52 #3Рулз, Нема лошо.
Bloody_Sword
на 19.09.2021 в 08:40:10 #2Супер Любо не е лош треньор, но е лабилен и ни ебa майката с тази лятна подготовка.
Bloody_Sword
на 19.09.2021 в 08:38:45 #1Рулз, Много рано си станал!