Гостите успяха дори да разкъсат обръча и се доближават до ценна точка.

Еривалдо излезе зад защитата отдясно, но ударът му по ъгъл беше блокиран.

Стефан Цонков сменя Янко Ангелов.

85′

Хасани навлезе опасно в наказателното поле и ритна топката.

84′

Минков лежи на терена, след като загуби топката. Заралии не спряха играта, но Ивайло Стоянов авторитетно се намеси.

81′

Макенджиев се сблъска със съотботник и получава лекарска помощ.

80′

Разбъркване в наказателното поле на Берое. Защита изчисти топката след пряк свободен удар.

78′

Ангелов от Монтана фаулира Ангелов от Берое в средата на терена.

76′

Шут на Макута. Топката срещна тяло на играч на Монтана,

75′

Александър Василев смени Крум Стоянов за Берое.

74′

Валери Христов сменя неуморния Тони Тасев.

72′

Остро центриране на Хасани отляво. Защитата на Монтана геройски чисти.

71′

Диагонален шут на Еривалдо. Топката изглеждаше опасна, но излезе в тъч.

68′

Времето изтича и Берое може да се размине със "сигурна" победа.

65′

Октавио се измъкна добре, но ударът му беше блокиран. Добро положение за Берое.

61′

Кукула стреля с глава в аут.

60′

Кийлън Лебон сменя Иван Минчев.

59′

Опит за контра на Монтана. Минков се обърка сред трима бранители на Берое.

57′

Каменов получи картон за спряна контра на домакините.

51′

Йордан Йорданов направи груб фаул срещу Еривалдо.

50′

Грешка в защитата на Берое. Тони Тасев почти отмъкна топката, но Ганев предотврати опасността.

45′

Ще устои ли Монтана на натиска?

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА МАЧА СЛЕД КРАЯ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+2′

Играта се води почти изцяло в полето на Монтана. Голови положения почти няма.

45+1′

Гостите са се окопали в наказателното си поле.

45′

Две минути добавено време.

44′

Удар на Минчев по земя беше блокиран. Трудно топката можеше да премине през купа от играчи.

43′

Шут на Цветков. Топката беше избита в корнер. След него Макута стреля в играч на Монтана. Домакините искат дузпа, но ръцете на Башлиев бяха прибрани.

39′

Макута влезе в наказателното поле, направи серия от финтове, но опитът му за удар беше блокиран.

36′

Кукула влезе опасно в краката на Йорданов в наказателното поле на гостите.

33′

Илиас Хасани сменя Джуниет Али, който "виси" с картон.

32′

Отлично излизане на Макенджиев при опасно центриране на домакините.

29′

68% притежание на топката за Берое. Безмислено превъзходство.

27′

Джуниет Али свали Тасев при контра на Монтана.

26′

Владимир Айтов смени Сергей Георгиев, който за малко се преквалифицира в бек.

25′

Топката се удари в ръката на Башлиев, но няма основание за дузпа за домакините.

16′

Макенджиев боксира за сигурно в корнер висока топка.

15′

Давид Кики направи груб фаул и отива да се къпе по-рано. Много глупава постъпка на футболиста от Бенин.

8′

Давид Кики получи картон за груб фаул в средата на терена.

7′

Ганев улови висока топка. Монтана имаше фаул. Кълбото се отклони нагоре в стената и стана лесна плячка за стража.

4′

Ганев излезе непремерено, но Минков не можа да се възползва.

3′

Теди Мезаг фаулира Сергей Георгиев, който тръгваше в атака.

1′

Преди срещата авторитетният рефер Ивайло Стоянов беше награден за ръководени 200 мача.

21.Кийлън Лебон 9. Билал Бари

Берое приема днес Монтана в един от трите отложени мача от 13-ия кръг на efbet Лига. По програма двубоят трябваше да се изиграе в края на ноември, но бе отложен заради многото положителни PCR тестове в състава на заралии.

Домакините, които се намират в отлична форма преди днешната среща. Берое е в серия от три поредни победи и се надява да завърши годината с нов успех.

Монтана има 7 поредни мача победа и пада надолу в класирането. Мончетата на Атанас Атанасов са твърдо решени да спрат пропадането си.

Стистиката дава известни надежди на гостите, които са с доста изравнени показатели със своя съперник в досегашните 16 мача между двата тима в елита. Монтана има пет победи, докато за Берое те са седем. Четири срещи са завършили наравно.

Старозагорци имат някои проблеми преди днешния мач. Стив Фуртадо е наказан, а Алиун Фол не успя да се възстанови и също не попадна в групата. Така Димитър Димитров може би ще промени схемата на игра на 4-4-2. Много вероятно е той да заложи на Ганев на вратата и Хасани, Мезаг, Ангелов и Стоянов в защита. Цветков и Минчев ще са опорни халфове, а Макута и Еривалдо ще действат на крилата. В атака ще си партнират Конте и Кукута.

В същото време гостите са без големи кадрови проблеми. Атанас Атанасов вероятно ще предпочете да започне мача с Макенджиев на вратата и пред него в отбрана Башлиев, Михов, Сенхаджи и Кики. Каменов и Ангелов ще са дефанзивните полузащитници, а Минков и Тасев ще действат на двете крила. В атака ще се разчита на Бари, а зад гърба му ще го подкрепя Георгиев.

Стадион: "Берое", Стара Загора. Съдия: Ивайло Стоянов. Начало: 14:00 часа.

Димитър Димитров: Не съм много щастлив от жребия, Левски ще е съвсем друг

"Когато играем у дома, е съвсем различно"