ГОООЛЛЛ ЗА ЛЕВСКИ! И Паулиньо бележи за 4:0 с гол отляво в наказателното поле!

Рошу заменя Гомес.

86′

ГОООЛЛЛ ЗА ЛЕВСКИ! Прохазка с мощен удар по диагонал покачва на 3:0!

78′

Най-чистото положение за домакините! Карачанаков стреля пред вратарското поле, Митрев изби, а при добавката Охене също не успя да се разпише от близка позиция!

77′

Белмонт заменя Нашименто.

76′

Жълт картон за Прохазка.

68′

Вутов замени Буш.

67′

Жълт картон за Буш.

66′

Мартин Райнов можеше да се разпише с далечен удар, но Митрев изби в корнер!

63′

Голова атака на Левски е спряна с несъществуваща засада на Обертан, който оставаше сам срещу Аргилашки.

61′

Васил Панайотов опита удар от движение отдясно в наказателното поле, но топката е уловена от Георги Аргилашки.

56′

Буш пропуска чисто положение! Румънецът на метри от вратата прати топката далеч от целта, след като не очакваше тя да достигне до него при центриране от корнер.

55′

Педро Еуженио напредна в наказателното поле, но беше затворен добре от Прохазка.

50′

Жълт картон за Леони.

46′

Карачанаков е заменен от Бригидо.

46′

Камбуров заменя Адамович.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме.

45′

ГООООЛЛЛ ЗА ЛЕВСКИ! Феноменално изпълнение на Жорди Гомес, който с удар извън наказателното поле препарира Аргилашки - 2:0!

39′

Центриране на Горанов е засечено от Паулиньо, но ударът на бразилеца от наказателното поле бе слаб и попадна в ръцете на Аргилашки.

35′

Добре проведена атака на левскарите, започнала от Обертан завърши с удар извън наказателното поле на последния, който мина близо до целта.

32′

Педро Еуженио можеше да се разпише! Португалецът получи топката по диагонал в наказателното поле, стреля с вътрешен фалц, но ударът му мина прелетя много близо до гредата!

26′

Левскарите заиграха с още повече самочуствие след гола, опитвайки да стигнат до второ попадение, с което до голяма степен да затворят мача в своя полза.

21′

ГООООЛЛЛ ЗА ЛЕВСКИ! Давид Яблонски бележи красив гол със силен удар - 1:0! Чехът се възползва от отбита топка, за да може с шут от около линията на наказателното поле да я прати в мрежата!

17′

Левски се пренесе в половината на съперника в последните 3-4 минути, но така и не успява да застраши вратата на Аргилашки.

11′

Жълт картон за Бандаловски.

7′

Първо опасно положение пред вратата на Левски! Центриране в наказателното поле бе засечено от играч на Берое с глава, топката отиваше към долния ляв ъгъл на вратата на Митрев, но капитанът на "сините" изби!

3′

Педро Еуженио бе изведен зад защитата на Левски, но страничният съдия маркира засада, каквото на повторението се видя, че има.

1′

71. Антон Карачанаков 30. Нелуц Рошу

Берое приема Левски в последен мач между двата отбора за този сезон, след като предходните 3 завършиха с две равенства 0:0 и победа за старозагорци с 2:1, дошла насред "Герена".

Футболистите на Александър Томаш се намират на трета позиция, с точка повече от днешния си съперник, а желанието и на двата отбора е да играят в евротурнирите. Левски увеличи шансовете си това да стане, класирайки се на финал за Купата на България, докато за Берое всичко е концентрирано върху вътрешния шампионат.

В Стара Загора днес Левски е възможно да излезе в по-експериментален състав, имайки предвид сгъстения цикъл от мачове в последно време, и най-вече дербитата с ЦСКА за първенство и Купата на България.

Аут за титулярите на Берое ще са вратарят Перниш и Камбуров, които ще са на пейката заради контузии.

В групата на "сините" пък попаднаха изпадналите в немилост Нелуц Рошу и Антони Белмонт, които е възможно да получат шанс за изява днес. Началото на мача е от 17,45 часа.