Нов удар на Кабрал, този път фронтално срещу вратата, но Перниш пак успява да избие.

81′

Мапуку влиза на мястото на Буш.

79′

Много добра продължителна атака в половината на Левски завърши с удар на Райнов от дистанция, но Митрев успява да избие в корнер.

74′

Левскарите отговарят с пробив на Кабрал, който стреля силно по диагонал, но ударът му облизва мрежата от външата част на вратата.

72′

Камбуров можеше да открие резултата от линията на наказателното поле, но ударът му по земя бе спасен от Митрев, който се разтегна максимално!

70′

Фърцулеску заменя Карачанаков.

66′

Най-накрая нещо интересно от левскарите! Кабрал стреля по диагонал, Перниш изби в краката на Прохазка, който също стреля, но вратарят на Берое се разтегна и изби!

64′

Жълт картон за Милен Желев.

62′

Кабрал влиза на мястото на Вутов.

54′

Шанс за Берое! Еуженио намира Камбуров пред вратарското поле, но ударът на нападателя е слаб и уловен от Митрев!

51′

Берое започва по-активно второто полувреме, което доведе до няколко последователни корнера пред вратата на Митрев.

47′

Жълт картон за Цветкович.

46′

Хаджиев заменя Пенев на полувремето.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме!

43′

Камбуров пропуска страхотна ситуация! Таранът е намерен от Охене перфектно пред вратарското поле, но ударът на голаджията минава над вратата!

42′

Левски се настани пред вратата на съперника в последните минути, изпълни три последователни корнера, които обаче не доведоха до опасност пред вратата на Перниш.

37′

Силен удар на Жорди Гомес е отразен от Перниш, който избива топката далеч от вратата си.

29′

Жълт картон за Еуженио.

28′

Жълт картон за Прохазка.

25′

Карачанаков си осигури добра позиция за стрелба на дъгата пред наказателното поле, но ударът му минава над вратата.

18′

Педро Еуженио изскочи зад защитата на Левски, португалецът от удобна позиция реши да прехвърля Митрев, но крайно неуспешно.

17′

Продължителна атака на Левски по десния фланг, остър пас на Обертан по земя е пресечен и изчистен далеч от наказателното поле.

16′

Действията се развиват предимно в средата на терена, като Левски е отборът, който владее топката повече.

13′

Жорди Гомес се опита от далечна дистанция да изненада Перниш, но вратарят внимаваше и улови топката.

9′

Шанс за Карачанаков от фаул, но ударът на техничаря минава встрани от вратата.

8′

Жълт картон за Буш.

6′

Камбуров претендира за дузпа за нарушение на Антонио Вутов, но съдията Ивайло Стоянов е категоричен - такава няма!

4′

Добра възможност за Левски, Обертан намира Вутов в наказателното поле, но юношата на Левски не успя да намери Буш пред вратарското поле.

1′