Треньорът на Берое - Александър Томаш, бе крайно разочарован от загубата с 0:4 от Левски насред Стара Загора. Поражението коства третото място на отбора в Първа лига.

"Още през първото полувреме отстъпихме. Вкараха ни от нищото, без да бъдем надиграни. Левски бяха компактни, изиграха по-правилно мача от нас, искаха да ни излъжат, а не да ни надиграят. Но се получи обратното - надиграха ни по всички показатели", заяви Томаш.

"Не оценяваме ситуациите. След победата за Купата на България знаехме, че при тях тонусът е по-добър, а ние нямахме ден. Не можехме да изнасяме топката, загубихме средата на терена. Искахме по всякакъв начин да се върнем в мача през второ полувреме, можеше даже да ни отбележат още голове. Явно не сме готови още да направим тази важна крачка. Достигаме до едно ниво, след което имаме сривове. Има някои играчи, от които не съм доволен тотално от отношението им към мача.

Левски победи Берое като гост с 4:0

Левски се развихри и съсипа Берое от бой!