Вицепрезидентът на Беласица Горан Петров заяви, че вече бившият старши треньор на тима Альоша Андонов сам си е подал оставката преди двубоя с Локо (Сф) и не е бил уволняван, както бе тиражирано вчера.
Според Петров е съвсем нормално след оставката на специалиста да се назначи негов заместник. Той разкри, че новият наставник на "комитите" Степан Деверич е бил препоръчан от приближени до президента Костадин Хаджииванов. Хърватинът бил назначен по спешност, тъй като ситуацията изисквала бърза реакция, допълни вицепрезидентът на петричани.
Горан Петров е категоричен, че докато съществуват теоретични шансове, Беласица ще се бори за мястото си в елита. Той изрази оптимизма си, че Деверич ще се справи с трудната задача, предава агенция "Фокус".
Междувременно стана ясно, че клубното ръководство няма да глобява футболистите за съботната загуба с 0:1 от Локо (Сф) от 24-ия кръг на "А" група. Вината за изпуснатите точки Горан Петров хвърли върху главния съдия на мача Ангел Ангелов, който според него ощетил тотално отбора на Беласица.
Альоша Андонов сам се махнал от Беласица
18.04.2008 14:09:53
![Альоша Андонов сам се махнал от Беласица](https://webnews.bg/uploads/images/05/7305/17305/orig.jpg?_=1446803622)
Източник: Антон Станков
БЕЗ РЕЗЕРВИ
Още по темата
Водещи
Бизнес
Истории
![loading...](https://webnews.bg/assets/images/loading.gif?_=1446728989)