Вицепрезидентът на "Пума" Хорст Видман лично е поднесъл извинение за гафа с екипировката на националния ни отбор по волейбол. Това заяви генералният секретар на Българския олимпийски комитет Белчо Горанов.
Както е известно, разпределителят ни Иван Тасев получи екипировка, на която бе поставено знамето на Ямайка.
В голямото количество екипировка са попаднали и облекла, предназначени за тима на Ямайка, който също е обличан от "Пума". Бяха ни предоставени повече екипи от това, което бяхме заявили, така че нямаше проблем веднага да реагираме", заяви Горанов.
Във връзка с гафовете с екипировката за волейболните ни национали от Българския олимпийски комитет излязоха с декларация.
Според БОК, от БФ Волейбол са дали заявка за екипировката на тима, която е била стриктно изпълнена.
След разминаването в размерите обаче от БОК са реагирали незабавно и проблемът е изчистен.
babait
на 24.07.2008 в 14:16:11 #2Говедаров.. май си се напушил, като прасе...
govedarov
на 24.07.2008 в 13:29:30 #1