Старши треньорът на Байерн (Мюнхен) Томас Тухел не скри задоволството си от победата с 4:3 над Манчестър Юнайтед в първия кръг на Шампионската лига по футбол.

Тухел не води баварците от резервната скамейка заради наказание.

Байерн (Мюнхен) - Манчестър Юнайтед 4:3 в двубой от Шампионската лига

Байерн (Мюнхен) не даде шанс на Манчестър Юнайтед в спиращ дъха сблъсък

Баварците безмилостни срещу "червените дяволи"

"Постигнахме заслужен успех. Всяка победа в Шампионската лига е ценна. Този резултат е важен за самочувствието ни, но имаме още много работа. Получи се малко парадоксално, защото играхме по-добре след почивката, но като резултат загубихме второто полувреме, а спечелихме първото.

Във всеки мач създаваме достатъчно положения, но в първите минути на този двубой бяхме твърде предпазливи и имахме късмет, че не допуснахме гол. След това вкарахме два пъти и това ни помогна да добием увереност и играта ни тръгна. Не съм на 100% доволен, но реакцията на отбора в трудните моменти беше много добра", заяви наставникът на германския първенец.