Наставникът на Байерн (Мюнхен) - Карло Анчелоти призна, че го чака много работа с неговите звезди.

Днес те не успяха да победят Айнтрахт (Франкфурт) (2:2) като гости и вече нямат победа в трети пореден мач.

"Не играхме добре и демонстрирахме несериозно отношение. Надявам се това повече да не се случва. Проспахме първите 45 минути, а ако не си съсредоточен дори за 10 минути във всяка една среща, може да се случи всичко.

Трябва да променя това, не искам да виждам отбора си по този начин. Ще има промяна. През второто полувреме заиграхме по-добре, но равенството в края беше справедлив резултат", заяви Анчелоти след двубоя на "Комерцбанк Арена".

Преди това Байерн направи 1:1 с Кьолн в Бундеслигата и загуби с 0:1 от Атлетико (Мадрид) в Шампионската лига. Независимо от това баварците продължават да са лидери в първенството.