Новото попълнение на Байерн (Мюнхен) Сандро Вагнер заяви, че не се сърди на треньора на "баварците" Юп Хайнкес, че го остави резерва при победата с 3:1 над Байер (Леверкузен) като гост. Нападателят дойде през зимата като алтернатива на Роберт Левандовски. Полякът не взе участие в срещата заради контузия, но на върха на атаката започна Томас Мюлер, а Вагнер се появи в заключителните минути.

"Не се сърдя, че не започнах като титуляр. Аз съм позитивен човек. Очаквах да играя от първата минута, но решението е на треньора и той ми го съобщи вчера. Стартирахме полусезона с убедителна победа, аз играх в мача. Това е най-важното.

Отново съм в Мюнхен. Това е моят дом и аз винаги съм искал да се завърна в Байерн. Намирам се в най-добрия клуб в страната и един от най-добрите в света. Вече съм и национал на Германия. В момента животът ми е доста добър", заяви Вагнер след победата над Байер (Леверкузен) късно снощи.

Юп Хайнкес: След втория гол загубихме концентрация

"Действахме добре тактически и се защитавахме правилно"