Байерн Мюнхен започна изключително убедително участието си в Шампионска лига през този сезон. Въпреки че баварците се паднаха в "групата на смъртта", те изригнаха с две победи в началото срещу Манчестър Сити и Виляреал и са спокойни преди сблъсъците с италианския Наполи.
Президентът на клуба Карл-Хайнц Румениге обаче остава спокоен, въпреки това и призова всички в клуба да няма еуфория. Истината за класата на тима според легендата ще се види едва на 1/8 финалите.
"По същество истинската Шампионска лига започва с елиминационната, а не с груповата фаза. Докато не се класираме за елиминациите е глупаво да започнем да правим някакви изводи. Все пак победа над клуб като Манчестър Сити трябва да има положителен ефект върху нашия отбор", коментира Румениге пред "Билд".
Amerikanec
на 29.09.2011 в 19:23:19 #1Прав е Румениге - и Науката е здраво стъпил на земята хванал се за палците докато Капитан Пуйол го пори силно отзад - 1/8 финалите са място където бахрейн мюмюн няма да стъпи - участието в групите е истински успех за жалкото швабско тимче!! Наздраве за позорното отпадане на бахрейн!!![](https://webnews.bg/assets/images/emoticons/beerchug.gif?_=1446728989)