Турнир: Германия Бундеслига Стадион: Зрители:

Байерн за 30-и стана шампион на Германия.

Страхотно спасване на Нойер.

87′

Лангкамп получи картон.

85′

Шанс за Вердер, но играч на домакините не можа да стреля отблизо. Бременци искат дузпа за игра с ръка.

84′

Филкруг сменя Клаасен за Вердер.

82′

Люка Ернандес смени Гнабри.

81′

Кингсли Коман счупи кръста на защитник на Вердер, но Павленка спаси.

79′

Алфонсо Дейвис получи втори жълт картон за груб фаул.

69′

Нойер беше притиснат, но успя да се справи и изчисти.

62′

Фин Бартелс сменя Леоанрдо Битенкурт за Вердер.

62′

Йошуа Саржент заменя разочаровалия Милот Рашица.

59′

Левандовски стреля с глава, но докосването му беше много леко и аут.

56′

Егещайн беше декориран в жълто.

46′

Кевин Фогт преотстъпва мястот си на Себастиан Лангкамп.

45′

45 минути до 30-ата титла на Байерн.

45+2′

Левандовски направи разликата през първото полувреме.

Снимка 483950

Източник: БГНЕС

43′

ГООООЛ! Левандовски излезе от задна позиция. Овладая блестящо топката на гърди и разстреля вратаря на Вердер. Гол №31 за поляка през този сезон в Бундеслигата.

33′

Първи удар в очертанията на вратата на Вердер. В Бремен заваля силен дъжд.

31′

Клаасен шутира в аут от удобна позиция. Домакините търсят гола.

27′

Селасие удари с лакят Левандовски в лицето. Преценката е, че това е станало неволно.

25′

Греда на Кимих след фронтален удар. В ситуацията имаше засада.

20′

Домакините поизравниха играта и дори на два пъти застрашиха вратата на Байерн.

19′

Картон за Алфонсо Дейвис.

4′

Сериозен пропуска на Гнабри, но се оказа, че е имало и засада.

3′

Мачът започна със сериозен натиск на баварците.

1′

Филип Баргфреде

Германският гранд Байерн (Мюнхен) ще стане шампион за 30-и път на своята страна, ако спечели гостуването си на Вердер в Бремен. Мачът на "Везерщадион" е от 21:30 часа.

Шампионите гостуват на един от любимите си противници в последните години, Те имат победи срещу бременци в последните 21 мача във всички турнири, като 18 от срещите са в Бундеслигата. Досега в историята на германския елит не е имало случай, в който един отбор да побеждава друг толкова пъти подред.

Вердер взе точка срещу най-успешния германски клуб за последно през септември 2010 година, когато измъкна нулево равенство в Мюнхен. Последната точка в Бремен срещу шампионите е от март 2009 година, а последната победа като домакин е от 2006 година.