Турнир: Германия Бундеслига Стадион: Зрители:
90+4′

Край на мача!

90+1′

ГОООЛ ЗА БАЙЕРН! "Баварците" нанасят своя удар в края, след като топката бе изсипана в наказателното поле, Левандовски овладя и с неособено силен, но точен удар от точката на дузпата вкара - 2:1!

88′

Чудесна многоходова атака на домакините завършва с удар от воле по диагонал на Хаберер, но Нойер спасява!

85′

Хаберер стреля пред дъгата на наказателното поле, но ударът му мина на сантиметри от дясната греда на Нойер.

83′

Робен пропуска от добра възможност след изпълнение на корнер да вкара гол.

82′

Кюблер влиза на мястото на Щренцел.

80′

Домакините се прибраха привидно в собствената си половина, дебнейки на контраатаки, предвид зейналите пространства в редиците на Байерн.

75′

Дискусионна ситуация, при която Хаберер поиска дузпа за нарушение в наказателното поле, но се видя, че голмайсторът за Фрайбург е симулирал.

74′

Добра възможност за Фрайбург завършва с диагонален удар от воле на Хаберер, който обаче минава високо над вратата.

71′

Бернат влиза на мястото на Алаба.

71′

Байерн извършва всичките си смени, след като Рибери влиза на мястото на Дъглас Коста.

69′

Петерсен влиза на мястото на Нидерлихнер.

64′

Абсурдна засада е вдигната на Ариен Робен, който се отскубна зад защитата на Фрайбург по левия фланг, но страничният рефер спря опасната атака с отсъждането си.

56′

Кимих влиза на мястото на Видал.

55′

Двата отбора се захапаха здраво в първите минути на второто полувреме и се води борба предимно в средата на терена.

48′

Жълт картон за Дъглас Коста.

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Край на първото полувреме!

35′

ГОООЛ ЗА БАЙЕРН! Центриране от корнер на Дъглас Коста е засечено по майсторски начин с левия крак от голмайстора на "баварците" Роберт Левандовски - 1:1!

34′

Опасна контраатака на домакините, при която отново бе потърсен Хаберер, но останалият последен в защитата на Байерн - Хави Мартинес успя да го изпревари и да предотврати опасност пред Нойер.

30′

Жълт картон за Чаби Алонсо.

27′

"Баварците" стигат до първа по-опасна атака пред вратата на Фрайбург, при която Видал стреля с фалцов удар по диагонал от наказателното поле, но стражът на домакините изби в корнер.

15′

"Баварците" постепенно изнесоха играта в полето на съперника, но до момента разчитат основно на изсипани топки от фланговете или от статични положения, които не вещаят опасност пред вратата на Фрайбург.

10′

След бързото попадение домакините заиграха с още повече самочувствие и може да се каже, че са по-активният и деен отбор на терена.

4′

ГОООЛ ЗА ФРАЙБУРГ! 1:0 за домакините, които откриват чрез Хаберер, който бе изведен зад защитата и с удар по диагонал открива резултата!

1′