Полузащитникът на Байерн (Мюнхен) и на германския национален отбор по футбол Томас Мюлер определи като "мазохисти" тези, които искат да играят с Барселона на четвъртфиналите на Шампионската лига по футбол, чийто жребий ще се тегли утре в Нион (Швейцария).
"Този, който иска да играе с Барса, е мазохист", заяви Томас Мюлер един ден след домакинската загуба от Арсенал с 0:2 и трудното класиране на Байерн (Мюнхен) на четвъртфиналите на най-престижния европейски клубен турнир.
Освен Барса, германците искат да избягнат и евентуален сблъсък на четвъртфиналите на Шампионската лига между Байерн (Мюнхен) и Борусия (Дортмунд).
"Винаги сме искали германските отбори да се срещат колкото се може по-късно. Това е, което цяла Германия иска", заяви капитанът на Байерн (Мюнхен) Филип Лам.
Amerikanec
на 15.03.2013 в 11:24:40 #7Напълно съм съгласен с компетентното мнение на docs76
Путмениге - разбра ли какво ти казва човека или единствената ти мозъчна гънка се огъна под усилието да приеме горчивата истина? 
docs76
на 15.03.2013 в 10:06:53 #6Rumenigge, много си кух пич... Барселона може да ви ебе винаги вас. На дали има по-лесен отбор от вас за тях. И онова 2:6 помниш ли го? Ако не го помниш, много скоро пак ще го видиш. Защото Педал са нещастен отбор - съдийски. Само със съдиите може да спечели. Една нещастна сбирщина е любимия ти отбор начело с един кретен и ако го няма оня гелосания гей, сте кръгла нула
Rumenigge
на 15.03.2013 в 08:43:15 #5Ама как ебахме пръцата 2 пъти за 5 дни , даже единия с резервите а?
Saso
на 15.03.2013 в 01:34:52 #4Ама нали беха у криза?!
docs76
на 15.03.2013 в 01:15:05 #3"Този, който иска да играе с Барса, е мазохист", Fox. Остави какво са писали в заглавието ТопСпорт те са се доказали като некадърни в писането... както и да е. Барселона ще си играят тяхната игра без значение дали ще е сполучлива или не, това е ясно...Много слаба защита и адски силно нападение, това са те. Проблемът е, да им вземеш топката в средата на центъра което е почти невъзможно... От там идва и добрата им игра. Играят на принципа най-добрата защита е атаката, и са прави до някъде. Ако играят така, както играха срещу Милан на "Ноу Камп" на дали има отбор който може да им се противопостави от останалите в ШЛ.
Amerikanec
на 15.03.2013 в 00:22:37 #2Мюлере - още ли помниш онова 4:0 което Барса ви заформи без много усилия, а ебана от Барселона мижитурке? Защото науката го помни и няма обяснение....
fox
на 14.03.2013 в 23:43:48 #1"Мюлер: Мазохистично е да искаш в Барса" Последно "в Барса" или "с Барса"...!?