Халфът на Байерн (Мюнхен) Леон Горетцка призна, че в съблекалнята на тима е било много горещо на полувремето на мача за Купата на Германия срещу Хайденхайм.

"Баварците" победиха с 5:4, въпреки че на полувремето губеха с 1:2. Германският национал откри резултата, след което неговият съотборник Никлас Зюле бе изгонен.

"На почивката беше много горещо в съблекалнята. Първо трябваше да се успокоим и Нико Ковач да смени схемата.

Трябваше да обръщаме резултата срещу много качествен съперник. Трябва да бъдем критични към себе си, когато поведохме с 4:2. Трябваше да затворим мача.

Допуснахме 4 гола на свой терен срещу отбор от Втора Бундеслига. Това не трябва да се случва. Ако се гледа крайния резултата, човек ще си помисли, че е имало изпълнение на дузпи.

Трябва да сме по-концентрирани в събота срещу Борусия (Дортмунд)", заяви Горетцка.

Байерн (Мюнхен) има апетити към още един играч на Атлетико (Мадрид)