Кошмарните новини за Байерн в последните дни нямат край. Баварците загубиха с 2:3 от ПСЖ у дома в първи четвъртфинален мач от Шампионската лига. Световните клубни шампиони бяха без две от звездите си в атака - Роберт Левандовски и Серж Гнабри. Отсъствието им определено се отрази, тъй като отборът отправи цели 31 удара в и към вратата на Кейлор Навас, но вкара само два гола.

През първата част треньорът Ханзи Флик направи две принидутелни смени. Леон Горетцка и Никлас Зюле напуснаха терена. След края на срещата наставникът потвърди, че двамата са с мускулни травми.

"Bild" твърди, че нито един от двамата няма да бъде готов за реванша с парижани следващата седмица. Ако това е факт, то ще бъде пореден удар по Флик, който в момента разполага с много ограничен брой от футболисти.

Вече стана ясно, че Левандовски няма да бъде готов за визитата в Париж, а същото се отнася и за Гнабри, чиято карантина няма да бъде изтекла.