Треньорът на Байерн Ханзи Флик коментира победата на своя отбор с 3:1 над Фрайбург. "Баварците" изковаха успеха с два гола в продължението на мача.

"Получи се мач с две различни полувремена. Ние играхме доста добре преди почивката и контролирахме играта, но след това Фрайбург стана по-добър и покриваше пространствата в половината си.

Ние преодоляхме трудната за нас фаза. Разбира се, че имахме и нужната доза късмет да си тръгнем с победата. Момчетата натрупаха много мачове и сега имат нужда от почивка, за да сме готови за Волфсбург в събота.

Джошуа Циркзее тренира с нас от няколко седмици и се справя много добре. Неговото развитие е осезаемо. Той получи награда за усилията си и помогна много на отбора с този гол", сподели Флик.

Байерн (Мюнхен) победи Фрайбург с 3:1 в Бундеслигата