Треньорът на Байерн (Мюнхен) Ханзи Флик говори след трудната победа с 3:2 над Падерборн в Бундеслигата.

"Доволен съм от резултата, защото Падерборн ни предизвикваше до последно. При 2:2 опитахме всичко. И искам да поздравя отбора си, защото се борихме здраво. Това също е част от играта - заедно да се изправим срещу трудностите като отбор и да изтръгнем победата.

Ясно е, че невинаги всичко може да бъде прекрасно. През първото полувреме почти не им оставихме възможности. В някои ситуации в офанзивен план не се представихме много добре. И коментирахме това на почивката. Мачът изобщо не беше лесен и ние го очаквахме.

Падерборн играе добър футбол. Те винаги търсят игрови решения и играят много устремено в предни позиции. Разбира се, че съм доволен от трите точки", заяви Флик.