Байерн ще играе приятелски мач срещу националния отбор на Холандия. Причина за необичайната контрола е Ариен Робен. Както е известно, баварците искаха компенсация от Холадския футболен съюз, тъй като крилото е бил пускан в игра на Световното невъзстановен. Това пък доведе до усложняване на травмата му и той пропусна голяма част от мачовете на клубния си тим в началото на сезона.
Първоначално от баварския колос искаха парична компенсация. В крайна сметка двете страни стигнаха до споразумение да играят приятелска среща на 22 май 2012 година на „Алианц Арена".
„Радвам се, че приключихме случая. Добре е за футбола, че достигнахме до честно споразумение с холандците", коментира случая президентът на Байерн Карл-Хайнц Румениге.
themaztiff
на 02.02.2011 в 23:16:04 #4Много добра новина. Ясно беше, че холандците трябва да си платят, защото да имаш Робен в състава си здрав е безценно и контузията му беше една от причините за лошия старт в бундеслигата
Prince Poldi
на 02.02.2011 в 20:59:15 #3дебила от коментар номер 2: Байерн с титла,купа,суперкупа,а Пръца с какво е?
messi_villa
на 02.02.2011 в 19:03:34 #2Да с такова дупе тъпче всички курове !

Prince Poldi
на 02.02.2011 в 18:02:04 #1Цялата горда холандска нация се опитва да спре танка Байерн,тъпчещ планетата безспирно
