Женският баскетболен отбор на ЦСКА записа трета загуба в Адриатическата лига, след като отстъпи пред Железничар (Сараево) с 65:74 точки като гост.

Срещата започна добре за "червените", които поведоха с 6:0, но след това позволиха на домакините да вкарат девет безответни точки. След оспорвана игра първите десет минути завършиха 20:14 за Железничар.

През втората част ЦСКА игра по-добре. Железничар шест минути не успя да отбележи кош и българките дръпнаха в резултата със 7 точки - 34:27. те обаче много бързо позволиха обрат до 35:34 за домакините на почивката.

През третата част възпитаничките на Георги Божков играха равностойно през първите пет минути, но след това баскетболистките на Железничар увеличиха доста преднината си, която достигна 10 точки 12 минути преди края - 52:42, а след 30 минути водеха дори с 13 точки - 57:44.

През последните десет минути българките вкараха пет поредни тройки чрез Маринела Агаларева и успяха да стопят преднината на босненките до 4 точки - 59:63. В крайна сметка обаче домакините успяха да спечелят победата и с лесни кошове в края взеха мача със 74:65.

Най-резултатна за българките бе Тифани Джонсън с 14 точки, а Теодора Петрова добави 12. За домакините с 25 точки завърши Силегович. Загубата на българките основно се дължи на слабия им процент стрелба от тройката - едва шест точни от 24 опита. Така "червените" записаха трето поражение, но имат и две победи.