В среща от 9-ия кръг на Адриатическата баскетболна лига ЦСКА допусна загуба като гост. Българските баскетболистки загубиха само с една точка разлика гостуването си на Меркур (Целе) - 70:71.

Двубоят се разви изключително равностойно, но тимът ни не успя да се поздрави с успеха.

В първата част на срещата баскетболистките на ЦСКА контролираха събитията на игралното поле и водеха с 26:15. Втората част на първото полувреме загубиха с 11:18, но продължихме да водим все още в резултата с 4 точки разлика.

През второто полувреме въпреки равностойната борба загубихме и двете части.

Третата завърши 14:18, а в последната четвърт паднахме само с точка разлика, но тя се оказа решителна за крайния изход и загубата на отбора.

Латаша Байърс наниза 24 точки за отбора от София и се превърна в най-резултатната баскетболистка от нашия тим. Американката спечели и 10 борби.

С 15 точки завърши другата американка Тифани Джонсън.