Българският баскетболист Александър Везенков стартира силно за Олимпиакос при гостуването на Анадолу Ефес, но тимът му не успя да стигне до победата и турският тим спечели с 91:89.

Везенков реализира общо 16 точки, взе 6 борби и направи 2 асистенции за 30 минути на паркета.

По-резултатни от него бяха трима баскетболисти - Шайн Ларкин от Анадолу с 24 точки, както и съотборниците му Фурние с 20 и Маккисик със 17.

Гръцкият тим направи уникална първа част на двубоя, в която натрупа цели 12 точки аванс при 23:11. След това обаче баскетболистите на Анадолу Ефес успяха да се върнат в мача и до почивката съкратиха разликата само на 3 точки.

През третата част на двубоя Олимпиакос добави нови две точки към преднината си, но четвъртата част бе за Анадолу, който стигна до успеха.