Монтана 2003 нанесе първа загуба за сезона на шампиона в Адриатическата лига по баскетбол за жени Будучност (Черна гора). Възпитаничките на Стефан Михайлов спечелиха драматично с 60:59, въпреки че през третата част водеха с 21 точки разлика.

Победата е трета за Монтана в турнира през този сезон, като отборът все още няма поражение. Будучност е с баланс 3-1. След равностойна първа четвърт българките спечелиха втората част с 25:10 и на почивката водеха с 36:22. В третата четвърт преднината на Монтана достигна 21 точки при 48:27, но след това настъпи спад в играта на тима и до края гостенките намалиха пасива си.

Все пак отборът на Монтана спечели мача с точка разлика - 60:59. За българския тим се отличи Изабела Рамона с 16 точки, 9 борби и 7 асистенции. Снежана Алексич добави 11 точки и 7 борби, а с 10 точки и 10 борби завърши с Акийла Мейз. За Будучност по 11 точки отбелязаха Патриция Бура, Анджелика Митрашинович (8 асистенции) и Драгана Живкович.