Милуоки Бъкс разгроми шампиона Голдън Стейт Уориърс като гост със 134-111 в най-интригуващия мач от НБА, игран тази нощ.

Резултати от срещите, играни в НБА в сряда, 7 ноември

Торонто Раптърс победи Сакраменто Кинг като гост

Загубата е първа за шампионите в последните девет двубоя. Те загубиха "звездата" си Стеф Къри, който напусна площадката в третата четвърт с разтегнат мускул.

Ерик Бледсо беше най-полезен за гостите с 26 точки. Той беше много активен в третата четвърт, когато на практика беше решен мачът.

Клей Томпсън вкара 24 точки за "войните", а Кевин Дюрант наниза 17 точки.

Голдън Стейт не можа да се изравни с Торонто на върха на общото класиране в НБА. Милуоки вече даде заявка за много силен сезон и е само на 1 победа зад шампионите с 11 изграни двубоя.

Резултати от срещите играни в НБА, в четвъртък, 8 ноември:
Оклахома Сити Тъндър - Хюстън Рокетс 98-80 (29-19, 30-26, 21-15, 18-20)
Финикс Сънс - Бостън Селтикс 109-116 (32-13, 23-22, 25-30, 20-35, 9-16пр)
Портланд Трейл Блейзърс - Лос Анджелис Клипърс 116-105 (37-28, 24-29, 23-24, 32-24)
Голдън Стейт Уориърс - Милуоки Бъкс 111-134 (29-32, 22-32, 28-41, 32-29)

Класирания, Западна конференция:
1. Голдън Стейт Уориърс 10 победи / 2 загуби, 2. Денвър Нъгетс 9 / 2, 3. Портланд Трейл Блейзърс 9 / 3,  4. Оклахома Сити Тъндър 7 /4, 5. Мемфис Гизлис 6 / 4, 6. Сан Антонио Спърс 6 / 4, 7. Лос Анджелис Клипърс 6 / 5, 8. Сакраменто Кингс 6 / 5