Левски загуби четвъртия си мач от Адриатическата лига със 75-92 като домакин на Будучност. Черногорският шампион изпита затруднение срещу българския само през първата част, след което бързо натрупа преднина и не погледна назад до края.

Така „сините” имат победа и три загуби до момента, а черногорският тим продължава да е непобеден с 4 успеха. В следващия кръг Левски гостува на унгарския Солнок на 25-и октомври. Будучност водеше през по-голямата част от първите 10 минути, но Левски се държеше близо зад съперника и изоставаше само с 2 точки след края им.

През втората част обаче гостите затегнаха защитата и успяха да натрупат двуцифрена преднина до почивката за резултат 53-39. Малко след подновяването на играта разликата стана 20 точки, а Будучност без проблеми я задържа и си тръгна с победата. За Левски

Милян Пупович записа 16 точки и 5 борби, Павлин Иванов регистрира 13 плюс 6 асистенции, а 11 вкара Павел Иванов. И в този мач не играха контузените Брандън Хийт и Христо Захариев. За победителите Боян Суботич вкара 18 точки и овладя 7 борби, а със 17 и 5 се включи Суад Сехович.