Кевин Дюрант наниза 49 точки в коша на Орландо Меджик за третата поредна победа на Голдън Стейт Уориърс. Домакините вече започват да забравят за черната серия, в която се намираха само преди няколко дни.

Резултати от срещите в НБА от понеделник, 26 ноември

Вашингтон победи драматично Хюстън

Успехът със 116-110 е под №11 в собствената зала на шампионите и общо 15-а от началото на сезона. Те имат досега 7 загуби.

Дюрант вкара и 13-е наказателни удари, които трябваше да изпълни. Той добави 9 асистенци, 2 борби, 2 чадъра и 2 отнети топки. Клей Томпсън му помогна с 29 точки, а всички останали негови съотборници записа точков актив. Стеф Къри и Дреймънд Грийн продължават да лекуват контузии.

Орландо изигра прекрасна втора четвърт, спечелена с 18 точки разлика. След това домакините се погрижиха да не допуснат ново поражение и допуснаха само 46 точки през второто полувреме. Меджик имат 10 успеха и 11 загуби.