Жаклин Златанова направи силен мач за своя отбор Гран Канария (Испания) при победата като гост със 79:96 точки над Медвечак (Хърватия) в среща от 6-ия кръг в група "В" на втория по сила европейски клубен турнир по баскетбол за жени Юрокъп.

Златанова бе титуляр, игра 38 минути и завърши с 16 точки, 8 борби, 4 асистенция, 3 "откраднати" топки и 2 "чадъра". Гран Канария е лидер в класирането без загуба. Милена Томова също изигра добър мач, но нейния Нион баскет (Швейцария) загуби у дома с 64:72 точки от Ибиса (Испания) в мач от група "Д". Българката бе титуляр, игра 33 минути и записа 3 точки, 3 борби и 1 асистенция.

Гергана Брънзова игра 27 минути при загубата на Бешикташ (Турция) като гост от Ереван (Армения) със 74:78 точки в мач от група "Ф". Българката бе титуляр и завърши с 15 точки и 8 борби.