В испанската АСВ Калоян Иванов и неговият Сузуки Манреса надвиха Кахасол Севиля у дома със 72:58. През първите три части срещата бе равностойна и домакините водеха само с една точка, но последните десет минути бяха силни за тях и те извоюваха успеха си, предава BulgarianBasket.com.

Калоян Иванов игра близо 25 минути в мача и приключи двубоя с 4 точки, 5 борби и по 2 асистенции и откраднати топки. Преди последния кръг от редовния сезон Сузуки Манреса и на 12-то място в класирането и няма шансове за плейофите.

В италианската Лега А братът на Калоян, Деян записа шеста поредна загуба със своя Сутор Монтегранаро. Тимът допусна много неприятна загуба с 81-58 като гост на Армани Джийнс Милано.

Разликата бе натрупана в последната част, която бе спечелена от домакините с 23-8. Деян Иванов записа 28 минути на терена, но завърши с едва 2 точки и 4 борби за това време. Въпреки загубата Монтегранаро се класира за плейофите на лигата.

Тимът заема 7-ма позиция в класирането и, ако остане на нея няма да срещне най-добрия отбор в страната Монтепаски Сиена в първия кръг на плейофите.