Монтана 2003 победи Левски със 74:70 (15:16, 23:20, 19:14, 17:20) точки като домакин в третата среща от плейофа за бронзовите медали в Националната баскетболна лига за жени.
Та Монтана спечели серията с 2:1победи, а с това и бронзовите медали в първенството.
"Сините" стартираха мача силно и поведоха с 9 точки още в осмата минута - 16:7. В средата на втората част домакините изравниха - 24:24, а на почивката водеха с 38:36.
През третата четвърт баскетболистките на Монтана 2003 поведоха с 10 точки - 55:45 и до края на мача удържаха предимството в резултата.
За победителките се отличиха Димана Георгиева с 19 точки и 8 борби, Ивелина Вранчева с "дабъл-дабъл" - 16 точки и 14 борби, Радмила Нешева-Димитрова с 13 точки и Жанета Жельова-Костова с 10 точки и 5 борби.
За Левски най-полезни бяха Хуанита Уорд с 35 точки и 6 борби и Агнеса Дойчинова с 14 точки и 8 борби.