Добрата форма на Барселона и Александър Везенков продължи и срещу ЦСКА (Москва), макар каталунците да бяха считани за абсолютен аутсайдер срещу руския гранд, който е лидер в Евролигата.

Барса срази "армейците" като домакин с 85:72 и така нанесе едва четвърта загуба в шестнадесет мача на звездната селекция на Димитрис Итудис, при това по доста убедителен начин.

Александър Везенков влезе от пейката и завърши с 5 точки, като най-запомнящото му се изпълнение бе атрактивна забивка, дошла след отличен индивидуален пробив. Българинът стреля 2/4 от игра и 1/1 от наказателната линия и получи минути от треньора Сито Алонсо при втория пореден успех на испанския тим в Евролигата. Крилото овладя и 4 борби, към които добави 1 асистенция.