"Арена Самоков" протече
25.03.2008 12:25:22
Източник: Интернет
Първата полуфинална среща от турнира между Лукойл Нефтохимик и Берое`07 бе прекъсната още в 8-ата минута при резултат 20:11 за бургазлиики, след като покрива на залата прокапа.
Все още не е ясно кога мачът ще продължи, като домакините се опитват да подсушат пода.
Организаторите обмисляли да преместят турнирите в някоя от столичните зали "Фестивална" или "Универсиада", но тази възможност пропаднала, тъй като и двете съоръжения са ангажирани.
pistache
на 25.03.2008 в 07:17:33 #12по БНТ казаха, че била забравена отворена капандура на покрива и като я затворили всичко си било ок.
kris
на 24.03.2008 в 19:15:44 #11Да не изпадаме в нихилизъм. При първия мач /или поне първия дъждовен такъв/ на стадиона-чудо "Алианц Арена" в Мюнхен , някъде над зоната за изпълнение на ъглов удар , се изсипваше такъв водопад , че спокойно можеше да конкурира Ниагарския като забележителност. Е , може и някой да е бил солено глобен след това , но просто си го оправиха без много шум. Има нова зала , затова капе. Ако нямаше , нямаше да капе , но едва ли щеше да е по-добре.
BORSUK
на 24.03.2008 в 17:58:34 #10О това е нищо ! Навярно помните едно гостуване на ЦСКА в Стара Загора, когато валя проливен дъжд и един от "водопадите" поля техниката(пулта) на БНТ и слисаните Антония Близнакова и Никола Ибришимов.

TRL
на 24.03.2008 в 16:17:45 #9Stelcoo Ти май не си българин !
Stelcoo
на 24.03.2008 в 16:12:46 #8То таз зала ако не е струена от български турци, няма да е истина, те доста згради рухнаха в съседката ни, тъй че не знам кои е глупак!
rzeznik
на 24.03.2008 в 15:51:36 #7"елате да видите стадионите и залите в турция че и писта за формула 1 си имат" В някоя зала ли се намира тази писта
juventino
на 24.03.2008 в 15:48:00 #6Eй обрязан боклук бягаи си пи6и по турските форуми
rzeznik
на 24.03.2008 в 15:24:38 #5Георги Първанов: Залата не отстъпва по нищо на изградените в Гърция зали. Вече започвам да се съмнявам в това
tosho
на 24.03.2008 в 15:22:45 #4Трябваше да протече върху президента , да се види резила пред цялата държава.
FreakyJim
на 24.03.2008 в 15:18:31 #3днес всеки втори некадърник е "стрителен предприемач"...
q
на 24.03.2008 в 15:18:03 #220-11 във втората минута?
FreakyJim
на 24.03.2008 в 15:16:52 #1Браво