Анадолу Ефес надви Дарюшфака с 93-88 в турското дерби на баскетболната Евролига. Успехът е четвърти поред за Андолу, докато Дарюшафака е на предпоследното място с едва една победа.

Везенков не игра за победата на Олимпиакос срещу Реал Мадрид

Гърците нанесоха първо поражение на испанския гранд

Родриге Бобоа вкара 24 точки за победителите, като всичките бяха вкарани през второто полувреме.

Байерн Мюнхен записа първа победа като гост с 89-74 Гран Канария. Маодо Ло се отличи за баварския гранд с 22 точки, а Дерик Уилямс добави 20 точки.

Фенербахче се изравни по точки с испанския Реал на върха в класирането след като пречупи гост над Макаби Тел Авив със 74:70.

Турският тим изигра силно второ полувреме и постигна осмата си победа за сезона. Марко Гудурич беше героят на мача за Фенербахче с 13 точки, които наниза за 4 минути в последната част. Костас Слукас също игра на ниво и завърши с 18 точки за турците.