Според информация в испанската преса Барселона и Удинезе най-после са си стиснали ръцете за трансфер на Алексис Санчес. Очаква се каталунците да се разделят със сумата от 37 милиона евро, като предишното искане на италианците бе за 50.
Футболистът вече заяви, че иска да играе за Барселона и отхвърли офертата на Манчестър Сити, която бе с много по-изгодни лични условия.
Според Mundo Deportivo, от Барса са се съгласили да платят 26 милиона евро на един транш и още 11 под формата на бонуси. Вчера е имало среща между шефовете на двата отбора, които са стигнали до принципно съгласие. Сега остава да бъдат изчистени само детайлите около сделката, като според източник от "Ноу Камп", това няма да представлява проблем.
В момента Санчес е в Аржентина, където участва в Копа Америка със съотборниците си от чилийския национален отбор.
п3пино
на 03.07.2011 в 16:52:09 #1този е много тъп. Цици му предлагат по-добри условия и той отива в ПАРЦАЛона, за да търка скамейката и за по-малко пари - идиот
