Край на мача.

88′

Фернандес лови удар на Дембеле.

85′

ГООООЛ ЗА БАРСЕЛОНА!!! Фелипе Коутиньо се разписа от дузпа. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Коке срещу Денис Суарес. Халфът направи отличен пробив отдясно, като развинти Коке и Симон и бе фаулиран.

83′

Фернандес спаси удар с глава на Дембеле.

81′

Мурийо успя да изпревари Майорал и изчисти топката пред нападателя, който можеше да направи резултата класически.

Снимка 399552

75′

Дукуре заменя Рочина.

74′

Жълт картон за Бускетс.

69′

Чема е заменен от Жасон.

67′

Денис Суарес влиза на мястото на Малком.

64′

Майорал изведе Моралес зад отбраната на Барселона. Резервата на домакините нанесе удар, който срещна гърба на Силесен и топката мина над вратата.

62′

Моралес влиза на мястото на Боатенг.

58′

Ленгле заменя Чуми.

Снимка 399551

54′

Нова добра атака на Леванте. Боатенг намери Майорал пред наказателното поле, а нападателят нанесе удар, който Силесен отрази.

49′

Жълт картон за Кабако.

46′

Удар на Рубен Рочина не затрудни Силесен.

45′

Начало на втората част.

45+2′

Край на първото полувреме.

44′

Пропуск на Майорал! Кабако свали топката за нападателя на далечната греда, а Майорал опита мощен удар, който излезе в аут.

Снимка 399549

43′

Жълт картон за Чуми.

41′

Жълт картон за Прчич.

40′

Жълт картон за Аленя.

37′

Дембеле получи извеждащ пас отляво и опита центриране в наказателното поле, но Фернандес реагира добра и пресече подаването.

23′

Фернандес улови удар на Аленя.

22′

Жълт картон за Мурийо.

21′

Малком бе изведен зад обраната на Леванте, напредна сам срещу Фернандес и нанесе удар, който вратарят блокира, а след това защитник на домакините изчисти топката.

20′

Фернандес спаси опасен удар на Дембеле.

18′

ГОООООЛ ЗА ЛЕВАНТЕ!!! Борха Майорал удвои резултата. Нападателят се възползва от грешка в отбраната на гостите, бе изведен от Боатенг и въпреки че бе затворен от двама играчи успя да прати топката в левия ъгъл за 2:0.

Снимка 399548

10′

Силесен предотврати втори гол във вратата си. Чема проби отдясно и центрира в наказателното поле, където Кампаня засече топката, но от холандският вратар успя да избие.

6′

Спасяване на Силесен! Боатенг получи извеждащ пас зад отбраната и нанесе удар по диагонала, който вратарят на Барса спаси.

4′

ГОООООЛ ЗА ЛЕВАНТЕ!!! Кабако се разписа. Защитникът засече с глава центриране от пряк свободен удар. Серхио Бускетс изпусна бранителя, който необезпокояван насочи топката във вратата на Силесен.

1′