Кике Сетиен постигна трудно победа при дебюта си като треньор на Барселона. Каталунците се наложиха над Гранада с 1:0 на стадион "Камп Ноу" с гол на Лионел Меси.

Ето какво каза Сетиен след срещата:

"Получи се чудесен мач. Може би ни липсваше късмет през първото полувреме. Гранада се защитаваше стабилно и не ни беше лесно. Имаше много вятър, условията за игра не бяха перфектни. Радвам се, че във всяко от полувремената допуснахме само по един удар към нашата врата, но този през второто срещна гредата. Постепенно ще подобряваме играта си, трябва да сме по-концентрирани при завършването на атаките.

Меси направи това, което прави през целия си живот. Това е реалността. Има и такива мачове, когато на отбора липсва вдъхновение и шанс, но накрая идва един прекрасен момент, който решава всичко. Пасът на Видал с пета към Меси преди гола беше отличен".

Барселона победи Гранада с 1:0