Наставникът на Барселона - Луис Енрике коментира предстоящата среща на тима му с Виляреал утре.
Каталунците гостуват на "Ел Мадригал", като според специалиста този мач никак няма да е лесен за тима.
"Те са добър състав, не само що се отнася до срещите им на техен терен. Там обаче са извънредно непредсказуеми.
Кои са нашите футболисти "за бъдещето"? Не мога да кажа. Аз няма да съм в Барса цял живот. Тези неща не се определят от днес за утре.
Дали Атлетико ми харесва за съперник в Шампионската лига? Естествено, че не. Но има и нещо положително в жребия ни - съперникът няма с какво да ни изненада".
steiner
на 20.03.2016 в 00:05:37 #2Без Меси в състава е трудна треньорската професия.Къде е Рийкард?![](https://webnews.bg/assets/images/emoticons/icon_rolleyes.gif?_=1446728989)
steiner
на 20.03.2016 в 00:04:22 #1Този нали беше в Рома?![](https://webnews.bg/assets/images/emoticons/icon_rolleyes.gif?_=1446728989)