Бившият футболист на Левски Жоазиньо вкара два гола за Краснодар при победата с 4:2 над Волга в мач от 13-ия кръг на руската Премиер лига. Бразилецът и бившият играч на Черноморец Марсио Нуньо бяха титуляри за тима, воден от Славолюб Муслин.

Португалецът бе заменен от Ерохин в 67-ата минута. Жоазиньо се разписа в 61-ата и 73-ата минута. Мавсисян бе открил за Краснодар още в третата минута, но Хазов изравни в 16-ата. Кулчий върна аванса на домакините три минути преди почивката. Между двете попадения на бившето бразилско крило на Левски Салуквадзе вкара един гол за Ростов.

С успеха Краснодар събра 17 точки и измести Амкар от 9-ото място в класирането. Волга е 12-и с 13 точки. Бившият вратар на ЦСКА и Славия Райс Мболи не допусна гол при победата на Криля советов с 1:0 над Кубан. Единстветото попадение бе дело на Печник в 59-ата минута. Успехът отлепи тима от Самара от последното място и вече е 15-и с 11 точки. Кубан е пети с 21 точки.