Втора шампионатна победа записа тимът на Анкарагюджу с българския защитник Ивайло Петков (на снимката) в състава си. В срещата от 11-ия кръг отборът размаза с 4:1 Ерджиесспор, а двубоят бе своеобразно българско дерби, тъй като за гостите игра Здравко Лазаров.

Петков се представи на добро ниво и беше оценен с две звезди, докато Лазаров беше доста слаб и напусна терена в 55-ата минута, оценен с 1 звезда.

Анкарагюджу има 12 точки, а Ерджийесспор е на последната 18-а позиция с 6.

Три звезди пък е оценката на националния вратар Димитър Иванков, който пази за Кайзериспор при домакинската победа с 2:0 над Бурсаспор. Кайзериспор е на 5-а позиция със 17 точки.

Българският страж помогна на тима си в 24-ата минута, когато извади сигурен гол при резултат 0:0.

69 минути изкара на терена за Коняспор Александър Александров в мача срещу Анкараспор, завършил 2:2.

Александров отстъпи мястото си на Ерман Енгин и беше оценен с две звезди. Домакините от Коня два пъти повеждаха в резултата, но Анкараспор стигна до точката в 90-ата минута. Коняспор остава на 9-о място с 14 точки.