Милен Петков мечтае за отбор в елита...Бившият национал Милен Петков вкара своя първи гол за Илисиакос, където играе от началото на този сезон.

Той се разписа за 1:0 в 21-ата минута на двубоя от втория кръг за Купата на Гърция срещу Диагорас при успеха с с 2:1 като гост. Петков матира противниковия вратар с удар от дъгата на наказателното поле.

Бившият футболист на Спартак (Варна) Андрей Урумов вкара в трети пореден мач за Трасивулос Филис. След като се разписа в първите два шампионатни мача във Втора дивизия, Урумов вкара и за купата на страната. Трасивулос се наложи с 2:0 над Янена.

Владимир Гаджев се появи в 71-ата минута за Левадиакос, който би с 4:2 като гост ПАО Неон Епиватон в друга среща. Калитеа с Борислав Георгиев и Марин Петров пък се наложи с 1:0 при визитата си на Анагенисис Артас.