Методи Деянов (на снимката) влезе в 77-ата минута за ОФИ Крит, който постигна втората си победа за сезонаС 1:0 беше победен Арис (Солун), а сърбинът Друлич вкара единственото попадение в 67-ата минута. Бившият капитан на ЦСКА замени Михелактакис, а другият наш сънародник Цветомир Чипев не се появи в игра.

С попадение на Димитрис Салпигидис Панатинайкос се наложи с 1:0 над Ираклис като гост. В мач с лошо качество, без голови положения и бързи атаки "детелините" стигнаха до успеха в 55-ата минута.

След като изненада в миналия кръг Олимпиакос, сега Атромитос разби с 4:1 навън Йоникос (Пирея).

Втора поредна победа записа и Паниониос, който измъкна трите точки на остров Корфу срещу местния тим.

Резултати от 8-ия кръг: Егалио- Ксанти 1:0, Йоникос- Атромитос 1:4, Ираклис-Панатинайкос 0:1, Керкира- Паниониос 0:1, Лариса- ПАОК 1:2, ОФИ- Арис 1:0,  АЕК- Аполон Каламария 1:0, Олимпиакос- Ерготелис 1:0